TACHIMETR ZTS600

          W GeoMax rozumiemy, że Wasza praca determinowana jest przez wiele czynników i wymaga doskonałego dopasowania ceny do jakości, bez kompromisu dokładności wykonywanego pomiaru, dlatego tworzymy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

POBIERZ ULOTKĘ W FORMACIE PDF


Wyjątkowa cena:

pomiar w 5 sekund na odległość 350m bez lustra

KLIKNIJ ABY ZAPYTAĆ O AKTUALNE CENY

Pomiar bezlustrowy
      Nigdy więcej punkty niedostępne nie będą problemem. Zasięg pomiaru bez lustra może sięgać nawet do 350m, możliwe jest to dzięki technologii dokładnego odbicia sygnału. Bardzo mała średnica plamki lasera pozwala na dokładne wskazanie miejsca pomiaru, co bardzo ułatwia i zwiększa efektywność prac

Absolutny odczyt koła poziomego i pionowego
    Od razu po włączeniu urządzenia, TPS600 wyświetli kierunek poziomy oraz wartość kąta pionowego. Inteligentny system odczytu nie potrzebuje żadnej inicjalizacji ani dodatkowych procedur, po prostu włączasz i mierzysz. Nawet po wymianie baterii, lub po przejściu w stan czuwania kąt jest znany i zachowany!

Dwuosiowy kompensator
      Z zaawansowanym systemem elektronicznych kompensatorów, instrumenty GeoMax są zawsze idealnie spoziomowane i pozbawione błędów kolimacji i inklinacji. Dzięki temu możesz być pewien dokonywanych odczytów.

Łatwy w nauce, prosty w obsłudze
     Po prostu włączasz i od razu zaczynasz pracę. Alfanumeryczna klawiatura daje komfort pracy i zwiększa wydajność pomiaru. Kodowanie jest szybkie i proste, pojedynczym przyciskiem przyporządkowujesz  kod do punktu. Następnie eksportujesz do formatu CAD.
Pion laserowy
        Nigdy więcej centrowanie nad punktem nie będzie trudne. Dzięki pionowi laserowemu jest to bardzo proste. Plamka lasera jest dobrze widoczna na każdym rodzaju podłoża. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy czas jaki musielibyśmy poświęcić na czynności związane z centrowaniem za pomocą pionu optycznego.
Kompletny zestaw
       GeoMax nie tylko dostarcza wysokiej klasy sprzętu, ale także kompletnych zestawów akcesoriów dostosowanych to Twoich potrzeb. Wszystko to zamknięte jest w jednej walizce, zgodnie z zasadą „Zawsze gotowy do pracy”.
Transfer danych
      Kiedy kończysz pracę w terenie musisz mieć świadomość, że robota nie została jeszcze skończona. GeoMax dostarcza oprogramowanie PC razem z instrumentem, które pozwala na transfer oraz obróbkę danych obserwacyjny
Odporny na warunki atmosferyczne
       Biorąc po uwagę wszystkie warunki pracy w terenie GeoMax stworzył produkt odporny na warunki atmosferyczne. Dzięki solidnemu uchwytowi instrumentu możesz być pewien, że nie wyślizgnie się z ręki. Także deszcz, grad, śnieg lub wysoka temperatura nie ma wpływu na pracę ZTS600.
Nawiązanie kątowe

        Mając stanowisko nad punktem o znanych współrzędnych nawiązanie kątowe nigdy nie było prostsze. Po prostu mierzysz kierunki i odległości w jednym lub dwóch położeniach lunety do punktów znanych. Jednorazowo wykonane nawiązanie zostaje zapamiętane, jednocześnie pomiar może zostać szybko wznowiony.

Tyczenie
      Nie ważne czy współrzędne wprowadzasz ręcznie czy importujesz z pliku tekstowego, tyczenie nigdy nie było takie łatwe. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi szybko wytyczysz pierwszy punkt i będziesz mógł przejść do kolejnego.
Tyczenie osi
        Dzięki dużemu wyświetlaczowi tyczenie osi konstrukcji nigdy jeszcze nie było tak proste. Współrzędne stanowiska, lustra oraz punktów tyczonych pokazywane są w przystępny sposób w stosunku do linii odniesienia. Kompletne wyznaczenie osi konstrukcji stało się wygodne, łatwe i przyjemne!
Wcięcie wstecz
       Teraz masz możliwość zakładania stanowiska pomiarowego tam gdzie chcesz. Ze stanowiska swobodnego możesz wykonywać różne kombinacje pomiarowe w jednym jak i w dwóch położeniach lunety. Z wykonanych obserwacji, za pomocą działań matematycznych, zostaną obliczone współrzędne stanowiska. Teraz możesz od razu rozpocząć pomiar.
Linia referencyjna
      Będziesz zaskoczony funkcjonalnością linii referencyjnej. Pomiar punktów oraz łuków w odniesieniu do linii bazowej jest bardzo prosty i może być dostosowany do preferencji użytkownika. Pomiar punktu niedostępnego staje się o wiele łatwiejszy w realizacji.
Obliczenia COGO
       System obliczeniowy COGO (Coordinate Geometry) oferuje wiele działań matematycznych. Obliczone w ten sposób punkty mogą być natychmiast wytyczone. Elastyczność funkcji zapewnia komfort pracy z oprogramowaniem.
Pole powierzchni i objętość
         Program daje dużą swobodę użytkownikowi, ponieważ punkty służące do obliczenia powierzchni i objętości możemy zarówno mierzyć na bieżąco, a także wprowadzać współrzędne z poziomu rejestratora. Po pomiarze punktów wystarczy nacisnąć jeden klawisz aby instrument wykonał obliczenia.
Pomiar punktu niedostępnego
     Program służy do pomiaru wysokości punktu do którego nie mamy bezpośredniego dostępu. Wystarczy dokonać pomiaru na lustro a następnie nacelować na punkt niedostępny i zapisać. Wysokość punktu niedostępnego zostanie obliczona automatycznie.
Czołówki
       Za każdym razem  możesz pomierzyć odległość, nachylenie, azymut albo różnicę wysokości pomiędzy dwoma pomierzonymi punkami. Punkty możesz pomierzyć jak również wprowadzić z bazy oraz określać związki między nimi i innymi punktami. Pomiar pomiędzy punktami w ciągu poligonowym to żaden problem!
Pomiar punktu ukrytego
       Są sytuacje kiedy nie można pomierzyć obiektu bezpośrednio. Na przykład przy pomiarze dna kanalizacji deszczowej w pasie drogowym. Rozwiązaniem jest pomiar na dwa lustra oraz podanie odległości skośnej. Instrument automatycznie obliczy współrzędne punktu ukrytego.

GALERIA ABY POWIĘKSZYĆ KLIKNIJ

                 
                                                                 
 
 

*)podana cena może ulec zmianie na skutek zmiany kursu walut większej niż 5%