Tachimetr GEOMAX ZOOM 20

.

KLIKNIJ ABY ŚCIĄGNĄĆ OPIS W FORMACIE PDF

 

Technologia accXess 4

Nowatorska i unikalna technologia GeoMax accXess dostarcza najdokładniejszych rozwiązań nawet w najcięższych warunkach. Zastosowane rozwiązania potrafią zapewnić pomiar odległości do 400 m bez pryzmatu.

 

Pion laserowy

Nigdy więcej centrowanie nad punktem nie będzie trudne. Dzięki pionowi laserowemu jest to bardzo proste. Plamka lasera jest dobrze widoczna na każdym rodzaju podłoża. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy czas jaki musielibyśmy poświęcić na czynności związane z centrowaniem za pomocą pionu optycznego.

 
 

Dwuosiowy kompensator

Z zaawansowanym systemem elektronicznych kompensatorów, instrumenty GeoMax są zawsze idealnie spoziomowane i pozbawione błędów kolimacji i inklinacji. Dzięki temu możesz być pewien dokonywanych odczytów.

 

Oprogramowanie wewnętrzne

Łatwość obsługi oraz duża operacyjność to główne cechy oprogramowania wewnętrznego tachimetru. Pola powierzchni, czołówki, tachimetria, pomiary elementów niedostępnych, COGO to tylko nieliczne z wielu programów użytkowych. Dodatkowo możesz importować i eksportować dane we wielu formatach.

 

Kompletny system

Wraz z instrumentem nie otrzymujesz tylko sprzętu najwyższej jakości ale także akcesoria niezbędne do wykonywania zaawansowanych zadań.

 

Odporny na warunki atmosferyczne

 Biorąc po uwagę wszystkie warunki pracy w terenie GeoMax stworzył produkt odporny na warunki atmosferyczne. Wraz z certyfikatem Polar instrument może pracować nawet przy -30o C. Deszcz, grad, śnieg lub wysoka temperatura nigdy nie ma wpływu na pracę Zoom20.

 

Wydajna bateria Li-on

Bateria firmy GeoMax zapewnia bardzo długi czas pracy instrumentu dochodzący do 36 godzin. W komplecie z instrumentem znajdziesz dwie takie baterie!

 

 

Transfer danych

Kiedy kończysz pracę w terenie musisz mieć świadomość, że robota nie została jeszcze skończona. GeoMax dostarcza oprogramowanie PC razem z instrumentem, które pozwala na transfer oraz obróbkę danych obserwacyjnych.

 

KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ