NIWELATOR CYFROWY ZDL700

Kodowy = Precyzyjny + Szybki + Niezawodny

       W GeoMax rozumiemy, że Twój pomiar wymaga odpowiedniej dokładności, szybkości wykonania oraz łatwości obsługi sprzętu. Dlatego doskonałym rozwiązaniem pomiarowym jest ZDL700, niwelator kodowy który spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Wykonując niwelację naszym produktem przekonasz się o jakości sprzętu który jest „Zawsze gotowy do pracy!”.

POBIERZ ULOTKĘ W FORMACIE PDF

KLIKNIJ ABY ZAPYTAĆ O AKTUALNE CENY


Komplet zawiera: niwelator cyfrowy, walizkę, statyw aluminiowy
2 szt prec.  łat fiberglasowych 3M

Precyzja

Szczegółowe testy terenowe zweryfikowały i potwierdziły doskonałą dokładność niwelatora kodowego ZDL700 którego błąd podwójnej niwelacji wynosi 0.7 mm na 1 km pomiaru. To sprawia, że ZDL700 jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla niwelacji o dużym priorytecie ale także może być używany do pomiaru odkształceń, przemieszczeń oraz w niwelacji precyzyjnej.

Szybki i bezbłędny

Bardzo szybki pomiar trwający mniej niż 3 sek. połączony z jedno przyciskowym wyzwoleniem odczytu i pamięcią wewnętrzną zapewnia dużą funkcjonalność i oszczędza czas. Cyfrowy odczyt z łaty połączony z zapisem w pamięci wewnętrznej czyni pomiar pozbawiony błędów odczytu. Duża pamięć wewnętrzna W celu dalszego udoskonalenia niwelacji, zaopatrzyliśmy niwelator ZDL700 w olbrzymią pamięć wewnętrzną potrafiącą pomieścić 2 000 punktów. Możliwość zmiany nazw punktów automatycznie lub przez użytkownika nie tylko ułatwia pomiar, ale także jest przydatne w kompletowaniu dokumentacji technicznej na bieżąco.
Kalkulator możesz zostawić w szufladzie

Zaimplementowane programy obliczeniowe i wyrównujące pozwalają obliczyć niwelację w terenie. Dostępne są również programy pomiarowe, wystarczy wybrać najlepiej pasujący do charakteru pracy. Dzięki instrumentowi bazującemu na odczycie kodowym i automatycznym obliczeniom, nie musisz tracić czasu na kalkulacje po pomiarze.

Wodoodporny i wytrzymały

Wodoodporny i wytrzymały Niwelator kodowy ZDL700 posiada klasę szczelności IP55 (IEC 60529), oznacza to, że jest odporny i przetrwa uderzenie strumienia wody ze wszystkich stron. Jest także pyłoodporny. GeoMax opatentował technologię antywstrząsową polegającą na magnetycznym tłumieniu wstrząsów, poza tym kompensator zapewnia stabilność i precyzję. ZDL700 zaprojektowany jest aby przetrwał każde warunki środowiskowe, zgodnie z zasadą „Zawsze gotowy do pracy!”.

 

Precyzja

Szczegółowe testy terenowe zweryfikowały i potwierdziły doskonałą dokładność niwelatora kodowego ZDL700 którego błąd podwójnej niwelacji wynosi 0.7 mm na 1 km pomiaru. To sprawia, że ZDL700 jest nie tylko idealnym rozwiązaniem dla niwelacji o dużym priorytecie ale także może być używany do pomiaru odkształceń, przemieszczeń oraz w niwelacji precyzyjnej.

Duża pamięć wewnętrzna

     W celu dalszego udoskonalenia niwelacji, zaopatrzyliśmy niwelator ZDL700 w olbrzymią pamięć wewnętrzną potrafiącą pomieścić 2 000 punktów. Możliwość zmiany nazw punktów automatycznie lub przez użytkownika nie tylko ułatwia pomiar, ale także jest przydatne w kompletowaniu dokumentacji technicznej na bieżąco.

Jednolity przepływ danych

Zapisane dane w pamięci wewnętrznej mogą być łatwo przeniesione na komputer osobisty. Gwarantowany jest jednolity przepływ danych z terenu do ukończenia roboty. Dodatkowo do urządzenia można podłączyć zewnętrzny kontroler albo PDA co daje jeszcze więcej możliwości obróbki danych.

 
 

Zbudowany na wszystkie warunki

Wysoka jakość systemu optycznego ZDL700 połączona ze sprawdzonym algorytmem zapewnia pracę instrumentu w każdych warunkach atmosferycznych, takich jak małe lub silne nasłonecznienie. Nawet w kompletnym mroku mała latarka będzie jedyną rzeczą jaką będziesz potrzebował do wykonania prawidłowego pomiaru.

 

Precyzyjna łata z włókna węglowego

Dla uzyskania jak najlepszej dokładności pomiaru oferujemy 3 metrową łatę wykonaną z włókna węglowego; błąd standardowy 0.7 mm na odcinku 1 km podwójnej niwelacji, przód: kod kreskowy, tył: wartości liczbowe

Lekki statyw

Dokładny pomiar wymaga użycia precyzyjnych akcesoriów, polecamy sprawdzony lekki oryginalni statyw GeoMax. Przy użyciu naszych akcesoriów osiągniesz najwyższy poziom dokładności.

 

Łaty teleskopowe

Dla niwelacji geometrycznej o standardowej dokładności Przygotowaliśmy 5 m aluminiową łatę teleskopową; błąd standardowy 2.0 mm na odcinku 1 km podwójnej niwelacji, przód: kod kreskowy, tył: wartości liczbowe

     

GALERIA KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ
*)podana cena może ulec zmianie na skutek zmiany kursu walut większej niż 5%