GPS GEOMAX ZGP800

W GeoMax rozumiemy, że Wasza praca determinowana jest przez wiele czynników i wymaga doskonałego dopasowania ceny do jakości, bez kompromisu dokładności wykonywanego pomiaru, dlatego tworzymy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.
         Ze zwiększeniem zapotrzebowania na realizowanie coraz to nowszych projektów w szybkim tempie, geodeci poszukują nowoczesnych rozwiązań pozwalających zwiększyć wydajność pracy. Technologia GPS jest jedną z najnowszych technologi służących geodetom do poprawy szybkości wykonania pomiaru. GeoMax ZGP800 prezentuje sobą nowoczesny system pomiarowy GPS, dopasowany cenowo do Twoich możliwości, co pozwala osiągnąć zupełnie nowy poziom wydajności!  


POBIERZ ULOTKĘ W FORMACIE PDF


KLIKNIJ ABY ZAPYTAĆ O AKTUALNE CENY

Kompletny zestaw
         GeoMax nie tylko dostarcza wysokiej klasy sprzętu, ale także kompletnych zestawów akcesoriów dostosowanych to twoich potrzeb. Wszystko to zamknięte jest w jednej walizce, zgodnie z zasadą „Zawsze gotowy do pracy”.


Odporny na warunki atmosferyczne
       Biorąc po uwagę wszystkie warunki pracy w terenie GeoMax stworzył produkt odporny na warunki atmosferyczne. Wytrzymała konstrukcja anteny oraz kontrolera przetrwa upadki z wysokości. Deszcz, grad, śnieg lub wysoka temperatura nigdy nie ma wpływu na pracę ZGP800.

 

Oprogramowanie PC (opcja)
GeoMax Geo Office to program oferujący pełną kompatybilność ze sprzętem pomiarowym. Posiada wiele funkcji dzięki którym możemy importować/eksportować, obrobić, wyrównać dane a także przeprowadzać post-processing.

Transfer danych RAW
       Wyjątkowo pojemna pamięć 1GB stwarza praktycznie nieograniczone możliwości zapisu danych RAW które potem mogą być użyte do post-processingu. Po uzyskaniu danych pomiarowych, dzięki przenośnej pamięci na kartach CF w łatwy sposób możliwy jest transfer obserwacji na komputer osobisty. 

GPS w czasie rzeczywistym
    Pomiar GPS w czasie rzeczywistym, zwany także pomiarem RTK, pozwala uzyskać centymetrowe dokładności w czynnościach geodezyjnych takich jak na przykład tyczenie i pomiar punktu. Z naszym GPS RTK pomiar jest bardzo proste, nigdy nie musisz się martwić o wizurę, po prostu łączysz się z siecią ASG-EUPOS i mierzysz w całej Polsce!

Proste w użyciu ale potężne!
       ZGP800 wyznacza nowy standard w zastosowaniu przyjaznego interfejsu bez strat funkcjonalności. Dzięki kontrolerowi wyposażonemu w kolorowy wyświetlacz i Windows CE oraz ekran dotykowy, użytkownik w bardzo krótkim czasie może doskonale nauczyć się obsługi urządzenia. Stosowanie nowych technologi jeszcze nigdy nie było tak łatwe!


  W zestawie zastosowano bezprzewodową technologię btuetooth dzięki czemu wyeliminowano całkowicie połączenia kablowe
Jakość
        Odbiornik pozwala na regularne, niezależne sprawdzenie wyników pomiaru bez wpływu czynników zewnętrznych. W zaimplementowanym module wyrównującym, dokładność pomiaru RTK oraz wyznaczenie pozycji wyliczana jest automatycznie. "Surowe" pliki RAW przechowywane są w pamięci kontrolera w celu przeprowadzenia post-processingu.
Komunikacja
      ZGP800 posiada zintegrowaną, nowoczesną sieć radiową. Antenę z kontrolerem oraz stacją bazową możemy połączyć bez korzystania z kabli, pozwala na to technologia Bluetooth®. Połączenie telefonu komórkowego z instrumentem, w celu pobierania poprawek powierzchniowych jest również bezprzewodowe. W miejscach gdzie nie docierają poprawki RTK przez GPRS, możemy użyć poprawek lokalnych transmitowanych za pomocą radiomodemu UHF.

  

Sprzęt wyposażony jest w płytę główna kanadyjskiej firmy NovAtel,  światowego lidera w tej dziedzinie. Technologia Q-Lock pozwala urządzeniu śledzić wszystkie satelity z maksymalną siłą sygnału

Tyczenie
    Nie ważne czy współrzędne wprowadzasz ręcznie czy importujesz z pliku tekstowego, tyczenie nigdy nie było takie łatwe. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi szybko wytyczysz pierwszy punkt i będziesz mógł przejść do kolejnego.
Pomiary geodezyjne
      Pomiar punktów, linii i powierzchni z łatwym użyciem kodów i atrybutów. Od razu po pomiarze wyniki możemy obejrzeć w postaci mapy wyświetlanej na ekranie kontrolera. GeoMax zadbał aby pomiar był wykonywany szybko a jednocześnie z zachowaniem odpowiedniej dokładności.
Pole powierzchni
     Program daje dużą swobodę użytkownikowi, ponieważ punkty służące do obliczenia powierzchni możemy zarówno mierzyć na bieżąco, a także wprowadzać współrzędne z poziomu rejestratora. Podczas  operacji obliczeniowych na ekranie wyświetla się wizualizacja obszaru.
Obliczenia COGO
    System obliczeniowy COGO (Coordinate Geometry) oferuje wiele działań matematycznych. Obliczone w ten sposób punkty mogą być natychmiast wytyczone. Elastyczność funkcji zapewnia komfort pracy z oprogramowaniem.
Linia referencyjna
    Będziesz zdziwiony funkcjonalnością linii referencyjnej. Pomiar punktów oraz łuków w odniesieniu do linii bazowej jest bardzo prosty i może być dostosowany do preferencji użytkownika. Pomiar punktu niedostępnego staje się o wiele łatwiejszy w realizacji

Układy współrzędnych i kalibracja
    ZGP800 umożliwia opcje kalibracji w układ lokalny, zatem nie ogranicza nas żadem układ współrzędnych ponieważ zawsze możemy się w niego wpasować, wystarczy przeprowadzić proces kalibracji.     

                             GALERIA KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ                                                       

 
 

*)podana cena może ulec zmianie na skutek zmiany kursu walut większej niż 5%